FURNITURE / Tables / Pelarbord 5133439
nr 513 3439
Pelarbord
Lenght: ()
1890-tal, längd: 90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 350
Monday Mars 10 2008
at 17:51:02
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr